top of page
photo_2020-06-09_17-58-28.jpg

 

Дитяча фабрика зірок

 Ви маєте щастя бути батьками, і напевно вважаєте що ваша донечка чи синочок найкрасивіший у світі? А як по іншому? Так воно і є! То чому не дати можливість спробувати вашій дитині стати моделлю, артистом чи іншою зіркою з раннього дитинства, а точніше з дошкільного віку?

 В нас ваша дитина може випробувати себе як модель. І завдяки цьому, позбавиться сором’язливості, розкриє себе, стане більш впевненою в собі, помітить і полюбить свою природню красу і привабливість, навчиться разом з татом і мамою готуватися до показів. В "Дитячій фабриці зірок" діти навчаться працювати в команді. Приймаючи участь в нашому проекті діти дізнаються, що таке "Defile".

    Багато сучасних мам мріють, щоб їхня дитина з’явилася в рекламі або на обкладинці одного із видань. Та до цього потрібно пройти певний шлях, отримати певні знання і навички. Як дитині стати зіркою?

Саме на "Дитячій фабриці зірок" наші педагоги допоможуть вашій дитині здобути знання, вміння та навички і наблизять вас і вашу дитину до здійснення мрії - стати зіркою! Це центр народження, в майбутньому, учасників відомих сцен і подіумів.

 Багато західних зірок починали свою кар’єру ще з пелюшок. Дрю Бєримор з’явилася в рекламі в 11 місяців, Ширли Темпл - стала зіркою в 4 роки. Катя Старшова - в 6 років.

 Наша "Дитяча фабрика зірок" розпочала свою роботу!!!

  Театр....

  Це світ гри, перевтілення, емоцій та аплодисментів. Саме основне в цій діяльності - щоби дитина полюбила гру, навчилася жити на сцені, вміла вживатися в ролі та відображати героя на сцені.

 

  Сценічна гра - це особливий вид мистецтва і розвивати талант цієї гри потрібно якомога раніше. Залучення дітей до театру проходить, в основному, через вистави, казки тощо. Виховні можливості театралізованої діяльності надзвичайно широкі. Беручи участь в ній, діти знайомляться з навколишнім світом у всьому його різноманітті через образи, фарби, звуки, музику, декорації, костюми тощо. Через театралізовану діяльність у дітей розвивається зв’язне мовлення , непомітно активізується словник дитини,удосконалюється звукова культура мови дітей, розвивається інтонаційний лад. Театралізована діяльність є джерелом розвитку почуттів, глибоких переживань і відкриттів дитини. Театралізована гра залучає її до духовних цінностей. Кожен твір, кожна вистава мають моральну спрямованість: дружба, співчуття, доброта, чесність, взаємодопомога, милосердя та багато іншого. Але це і власний прояв до несправедливості, жорстокості і зла.

   

  Основні учасники: глядач, актор, сценарист і декоратор.

   

  Наша "Дитяча фабрика зірок" допоможе вашій дитині пізнати та полюбити сцену, наповнить її життя новими фарбами, емоціями, позитивними враженнями та розкриє в ній АРТИСТА!

bottom of page