top of page

Педагоги

Мельничук Меланія Іванівна засновник цен

Мельничук Меланія Іванівна

 

Засновник Центру всебічного розвитку дитини "Оберіг".

 Закінчила Рівненський Державний педагогічний інститут імені Мануільського. Спеціальність - викладач педагогіки та психології (дошкільної).

 Свій педагогічний шлях пройшла від вихователя дошкільного закладу до методиста та директора. З ментою розширення досвіду працювала в приватному дитячому садку та уентрі розвитку дитини міста Киева.

Розробила та захистила свою авторську програму "Все, що цікаво - просто". Центр всебічного розвитку дитини "Оберіг" створила щоб перед кожним нашим вихованцем відкрилися двері до пізнання незвіданного і чаруючого навколишнього світу. Моя мета і мета центру - максимально розкрити талант і здібності дитини.

photo_2019-10-12_12-18-28.jpg

Зубко Яна Андріївна

 

Викладач англійської мови

 Закінчила національний педагогічний університет ім. Драгоманова за фахом викладач англійської мови. Швидко знаходить контакт з вихованцями, освітній процес будує цікаво в формі гри, на заняттях використовує іноваційні технології.
 Є прикладом для вихованців, часто діти наслюдують свого наставника.

Голуб - Бандус Анна Валеріївна - виклада

Голуб - Бандус Анна Валеріївна

 

Викладач творчої майстерності

 Освіта - вища. Закінчила Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки. Спеціальність - психологія. Знаючи і досконало володіючи знаннями психологіЇ дошкільника, педагогу вдається розкрити і розвинути здібності дитини. Має надзвичайниі природний талант творити шедеври власними руками і навчає цій майстерності свої х вихованців. Разомвони занурюються в світ незвіданного і створюють казкові перснажи, вироби з природно матеріалу, аплікацію, займаються ліпкою, пап'є маше, квілінгом, декупажем, тощо.

Оксюк Наталія Володимирівна викладач  ху

Оксюк Наталія Володимирівна

 

Викладач  художньої студії

 Освіта - вища. Закінчила державний вищий навчальний заклад "Переяслав Хмельницький"; Державний педагогічний університет імені Г. Сковороди. Спеціальність - образотворче мистецтво.
 Наталія Володимирівна - відмінний знавець своєї справи, професіонал, гарний педагог і надзвичайно творча і віддана справі людина. Педагог переконана, що образотворчому мистецтву можна і потрібно навчити кожну дитину. Багато виованців, які невміло тримають в руках пензлик, завдяки професіоналізму педагога, зазтосуванню найсучасніших форм і методів навчання згодом успішно вступають до дорослих художніх студій. Наталія Володимирівна знаходить індивідуальні форми роботи з дітьми, які додають їм впевненості в собі, віру в свої сили та сприяють творчій активності вихованців.

photo_2019-02-23_22-18-43.jpg

Арсент'єва Наталія Володимирівна

 

Педагог Дитячої фабрики зірок

 Має вищу педагогічну освіту та першу кваліфікаційну категорію. За 15 років роботи з дітьми Наталія Володимирівна виробила власний індивідуальний підхід до вихованців і саме тому має перевершені результати.  Вихованці Наталії Володимирівни не одноразово здобували перемоги в конкурсах, концертах та інших виступах. Кожен концерт чи вистава, чи театралізована гра не схожа на попередню: змінюються декорації, виконавці ролей, костюми тощо. Незмінним залишається велика педагогічна і творча майстерність педагога.
 До кожної дитини Наталія Володимирівна вміє знайти підхід, розкрити та розвинути талант, а саме основне для для неї - кожна дитина Зірка!

Будківська Марина Миколаївна - викладач

Будківська Марина

Миколаївна

 

Викладач хореографії

 Закінчила Київський інститут культури і мистецтва. Спеціальність - керівник хореографічного ансамблю.
 Глибоко переконана, що заняття з хореографії розкривають дитину як особистість, позбавляють від зажатості та комплексів, допомагають справитися з сором'язливістю і замкненісттю. Педагог з раннього дитинства розкриває в дитині координацію рухів, пластику, почуття ритму.
 Прикладом відмінної роботи педагога, високого професіоналізму є те, як ярко і творчо проявляють себе вихованці на концертах, святкових ранках, як виборюють призові місця на конкурсі "Талановита малеча".

photo_2019-10-12_12-18-47.jpg

Ковальчук Інна Валентинівна

 

Вчитель логопед

 Має вищу фахову освіту. Закінчила національний педагогічний університет ім. Драгоманова . Спеціальність за дипломом - Логопед. Щоб запобігти важкому засвоєнню знань дітьми наш логопед використовує найсучасніші методики та власні надбання аби з раннього дитинства позбавити дітей мовленевих вад.
 Має досвід роботи проведення семінарів та має надбання індивідуальної практики.

Попліська Олена Миколаївна - викладач ку

Попліська Олена Миколаївна

 

Викладач курсу підготовки дітей до школи

 Вища освіта. Закінчила університет імені Б Грінченка. Спеціальність - дошкільна освіта. Атестована, присвоєно кваліфікацію спеціаліст першої категорії. Викладач постійно працює над самоосвітою, підвищує фахову майстерність, відвідує семінари, вебінари, тощо.
 Олена Миколаївна є автором власних розробок роздаткового і демонстраційного матеріалу методичного альбому "Готуємо до школи". Доброзичлива, відкрита, уважна до оволодіння дітьми поданого матеріалу. Використовує у своїй роботі методики М.Монтессорі, Зайцева.

photo_2018-10-05_16-32-44_edited.jpg

Горова Наталія Володимирівна

 

Викладач вокалу

 Має вищу освіту. Закінчила Київський національний університет культури та мистецтва, спеціальність за дипломом - диригент хору, викладач музичних дисциплін. 
Наталія Володимирівна талановитий педагог , знавець своєї справи. Хороший слух, вважає Наталія Володимирівна, це ще пів справи, а найголовніше - правильна техніка вокалу, постановка голосу. 
Наш педаг вокалу ставить перед собою основні завдання:
- індивідуальний підхід,
- методику навчання вокалу будувати на індивідуальних здібностях кожного,
- постановка голосу і дихання, 
- вокальна імпровізація,
- забарвлення голосу,
 - позбавлення від голосових затискачів, чистота звуку,
- індивідуальний підбір репертуару,
- робота з мікрофоном,
- виступи на концертах та конкурсах.
Перевага нашого педагога вокалу в тому, що вона розвиває у вихованців пристрасне бажання співати.

bottom of page